Przejdź do menu głównego | Przejdź do treści | Przejdź do wyboru wielkości czcionki | Przejdź do mapy strony | Przejdź do osób | Przejdź do wiadomości | Przejdź do wydarzeń | Przejdź do instytucji | Przejdź do wyszukiwarki wydarzeń |

Miasto Stołeczne Warszawa

Dziesiątki miejsc na poranne spacery

Szukaj


Step - warsztaty musicalowe w Teatrze Roma
Kiedy
10 grudnia 2020 (czwartek) g. 18:00 - 19:30
Gdzie
Teatr Muzyczny Roma, ul. Nowogrodzka 49 (mapa)
zamknij
Bilety
Liczba miejsc jest ograniczona.
www.teatrroma.pl/warsztaty-musical%e2%99%a5we/?fbclid=IwAR07iNe8zSoPuJWR1JrmIHby8jR7O7moiXaPy3cNwOy92rdmSPT8_AIqYoc
Dostęp dla niepełnosprawnych

Warsztaty prowadzi Agnieszka Brańska - Choreograf, tancerka, muzykolog. Debiutowała w Teatrze Dramatycznym w Warszawie w musicalu „Metro”. Przez wiele lat występowała w teatrze Studio Buffo w spektaklach muzycznych „Grosik 2”, „Przeboje”, „Tyle miłości”, „Obok nas”, „Przeżyj to sam”, „Niedziela na Głównym”, „Metro w Buffo”, a także w Teatrze Muzycznym ROMA. Współpracowała z również z Teatrem Muzycznym w Gdyni („Opentaniec”, „12 ławek”, „Pięciu braci Moe”) i z Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu („Swing”).

Przygodę z choreografią rozpoczęła jako asystentka Janusza Józefowicza i Jarosława Stańka, a swoje umiejętności doskonaliła m.in. w Broadway Dance Center i Steps On Broadway w Nowym Jorku oraz w Pineapple Dance Studio w Londynie. Od lat tworzy samodzielne choreografie do spektakli teatralnych, m.in. „Wesoła wdówka” (Mazowiecki Teatr Muzyczny), „Warszawa 1939” (Teatr TVP 1), „Bodo – Musical” (produkcja niezależna), “Król Swingu” (Agora S.A.), Żołnierz Królowej Madagaskaru (Teatr Polski im. A. Szyfmana w Warszawie), Księga dżungli (Opera i Filharmonia Podlaska w Białymstoku), do projektów telewizyjnych (m.in. „Gala 80-lecia Polskiego Radia na KFPP w Opolu”, „100-lecie Opery Leśnej”, „Elite Model Look”, „Jubileuszy” Krzysztofa Krawczyka, Edyty Górniak, Maryli Rodowicz, Macieja Maleńczuka, Kayah, Kombi, Cezarego Pazury), a także do cyklicznych programów telewizyjnych (m.in. „Bałtroczyk przedstawia”, „Showtime”, „Fabryka Gwiazd”, „Must Be The Music”, 10. edycja „Sylwestrowej mocy przebojów” Polsatu oraz 11. edycja festiwalu Top Trendy). Była również choreografem serialu TVP pt. „Bodo”.

Jest wykładowcą Akademii Teatralnej w Warszawie i Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina.

Więcej informacji dostępne na profilach w mediach społecznościowych i bezpośrednio po kontakcie mailowym z prowadzącymi zajęcia.

źródło: Teatr Roma