Przejdź do menu głównego | Przejdź do treści | Przejdź do wyboru wielkości czcionki | Przejdź do mapy strony | Przejdź do osób | Przejdź do wiadomości | Przejdź do wydarzeń | Przejdź do instytucji | Przejdź do wyszukiwarki wydarzeń |

WPEK
Newsletter E-mail Facebook

Do pobrania


Laureaci IV Warszawskiej Giełdy Programów Edukacji Kulturalnej
GRAND PRIX
"Wielokulturowe warsztaty filmu animowanego”, Domu Kultury TU Praga
autorka: ANNA MAMIŃSKA
dzielnica: Praga Północ

W poszczególnych kategoriach nagrodzeni zostali:

INSTYTUCJE KULTURY

I nagroda
„Książeczka z woreczka” Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Włochy
autorki: KATARZYNA WINOGRODZKA, JOLANTA JAGIEŁŁO
dzielnica: Włochy

wyróżnienie
„Zaczarowane domy Andriollego” Klubu Kultury Zastów
autorki: LILIANA OWIES, ALEKSANDRA MOSTOWSKA
dzielnica: Wawer

wyróżnienie
„Teatr w klasie, cykl spotkań teatralnych” Teatru Powszechnego im. Zygmunta Hübnera
autorzy: GRAZYNA KANIA, ROBERT GLIŃSKI
dzielnica: Praga Południe

ORGANIZACJE POZARZĄDOWE

I nagroda
„Mikrolaboratorium partycypacji i aktywizacja uczestników młodzieży w kulturze” Fundacji Pole Dialogu
autorki: MARTA SZARANOWICZ-KUSZ, MARTA OLEJNIK
dzielnica: Mokotów

II nagroda
„Poszukiwacze warszawskich Tradycji” Stowarzyszenia Pracownia Etnograficzna im.W. Dynowskiego
autorki: ANNA CHLEBICKA, DOMINIKA MISIAK, ANNA CZYŻEWSKA
dzielnica: Śródmieście

wyróżnienie
„Smykofonia – cykl koncertów dla melomaluszków 0-6 lat z rodzicami” Fundacji na rzecz rozwijania muzykalności Polaków „Muzyka jest dla wszystkich”
autorzy: VIOLETTA ŁABANOW-JASTRZĄB, TOMASZ POKRZYWIŃSKI, PIOTR ŁABANOW
dzielnica: Praga Południe

PRZEDSZKOLA

I nagroda
„Mała Gioconda” Przedszkola Integracyjnego Nr 86 przy Centrum Zdrowia Dziecka
autorki: EWA ŻEBROWSKA, RENATA PIWOWARSKA
dzielnica: Wawer

wyróżnienie
„Grodzisko – Stare Bródno” Przedszkola Nr 106
autorki: MARIA POSTEK, BARBARA KRUPIŃSKA, IWONA MAJCHROWSKA
dzielnica: Targówek

SZKOŁY PODSTAWOWE

I nagroda
„Cyfrowe opowieści” Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 73 im.Króla Stefana Batorego
autorka: GRAZYNA CHMIELEWSKA
dzielnica: Praga Północ

GIMNAZJA

wyróżnienie
„Czartoryskie Spotkania z Melpomeną” Gimnazjum z Oddziałami
Dwujęzycznymi Nr 93 im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej

autorki: AGNIESZKA TYMIŃSKA, EDYTA ŚWIERCZ, PAULINA PAWELEC
dzielnica: Ursynów

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

I nagroda
„Bajki nie tylko dla dorosłych” Liceum Ogólnokształcącego im. H. Kołłątaja
autorki: JOANNA STOCKA, GRAZYNA RÓZIEWICZ, ALEKSANDRA WRÓBLEWSKA
dzielnica: Ochota

wyróżnienie
„Bliżej Norwida” XXIV Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida
autorki: MARIA RYBIŃSKA, EWA SOŁTAN, AGNIESZKA WASILEWSKA
dzielnica: Wola

INNE

wyróżnienie
„Kompas kreatywności” Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej
autorki: DOROTA DZIEDZIEWICZ, ALEKSANDRA GAJDA
dzielnica: Ochota

wyróżnienie
XXII Ogólnopolskie Spotkania Małych Form Teatralnych, Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego Nr 2
autorka: ANGELIKA SZLACHETKA
dzielnica: Rembertów