Przejdź do menu głównego | Przejdź do treści | Przejdź do wyboru wielkości czcionki | Przejdź do mapy strony | Przejdź do osób | Przejdź do wiadomości | Przejdź do wydarzeń | Przejdź do instytucji | Przejdź do wyszukiwarki wydarzeń |

WPEK
Newsletter E-mail Facebook

Laureaci I etapu IV edycji Warszawskiej Giełdy Programów Edukacji Kulturalnej
Przedstawiamy Laureatów I etapu oceny projektów w IV edycji Nagrody Warszawskiej - Konkursu m. st. Warszawy na najlepszy projekt z zakresu edukacji kulturalnej

Kapituła Koordynatorów Dzielnicowych Warszawskiego Programu Edukacji Kulturalnej
na posiedzeniu w dniach 22-24 września 2013 wyłoniła z 63 zgłoszonych wniosków w siedmiu grupach konkursowych -
30 projektów do dalszego postępowania.

Wyłonione projekty:

PRZEDSZKOLA

„Grodzisko – Stare Bródno”, Przedszkole Nr 106, Targówek
„Mała Gioconda”, Przedszkole Nr 86, Wawer
Dziecięce Prezentacje Artystyczne „Kwiaty Integracji”, Przedszkole Nr 137, Ursus

SZKOŁY PODSTAWOWE

„Dotknąć Powstania Warszawskiego”, Szkoła Podstawowa Nr 52, Targówek
„Spotkania z Januszem Korczakiem”, Szkoła Podstawowa Nr 225, Wola
„Cyfrowe opowieści” Szkoła Podstawowa Nr 73, Praga Północ
„ Korczak-Czarodziej”, Szkoła Podstawowa Nr 303,Ursynów
„Widowisko Dziadek do orzechów”, Szkoła Podstawowa Nr 353, Wesoła
„Festiwal Nauki Euro 2012”, Szkoła Podstawowa nr 234, Wola

GIMNAZJA

„Czartoryskie Spotkania z Melpomeną”, Gimnazjum Nr 93, Ursynów

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

„Bliżej Norwida”, XXIV Liceum Ogólnokształcące, Wola
„Bajki nie tylko dla dorosłych”, Liceum Ogólnokształcące im. Kołłątaja, Ochota
„Edukacja Teatralna”, LXXII Liceum Ogólnokształcące, Praga Południe

INSTYTUCJE KULTURY

„Zaczarowane domy Andriollego”, Klub Kultury Zastów, Wawer
„Książeczka z woreczka”, Biblioteka Publiczna, Włochy
„Teatr w klasie, cykl spotkań teatralnych”, Teatr Powszechny, Praga Południe
„Młodzieżowa Gazeta Muzyczna MGB- w poszukiwaniu utraconego melomana”, Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki, Śródmieście
„Ochota na Moniuszkę”, Ośrodek Kultury Ochoty, Ochota
„Wielokulturowe warsztaty filmu animowanego”, Dom Kultury Praga, Praga Północ
Blok 3 (blok do potęgi trzeciej), Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki, Śródmieście
„Wspomnienia”, Dom Kultury Włochy, Włochy
@rtRe-start art. Express pressing stress”, Ośrodek Kultury Ochoty, Ochota

ORGANIZACJE POZARZĄDOWE

„Poszukiwacze warszawskich Tradycji”, Stowarzyszenie Pracownia Etnograficzna, Śródmieście
„Smykofonia – cykl koncertów dla melomaluszków 0-6 lat z rodzicami”, Fundacja Muzyka jest dla wszystkich, Praga Południe
„Bajkowy świat tańca”, Stowarzyszenie Strefa Otwarta, Ursynów
„Rembertów-Kolebka Orła Białego, Stowarzyszenie Lepszy Rembertów, Rembertów
„Mikrolaboratorium partycypacji i aktywizacja uczestników młodzieży w kulturze”, Fundacja Pole Dialogu, Mokotów

INNE

„Kompas kreatywności”, Akademia Pedagogiki Specjalnej, Ochota
Warsztaty teatralne dla dzieci „Teatr od podszewki”, Dom Kultury Stokłosy, Ursynów
XXII Ogólnopolskie Spotkania Małych Form Teatralnych, Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Nr 2, Rembertów