Przejdź do menu głównego | Przejdź do treści | Przejdź do wyboru wielkości czcionki | Przejdź do mapy strony | Przejdź do osób | Przejdź do wiadomości | Przejdź do wydarzeń | Przejdź do instytucji | Przejdź do wyszukiwarki wydarzeń |

WPEK
Newsletter E-mail Facebook

Do pobrania


Lista laureatów II Warszawskiej Giełdy Programów Edukacji Kulturalnej
Podczas Gali Warszawskiej Giełdy Programów Edukacji Kulturalnej 2011, która odbyła się 3 października w Sali Kongresowej, poznaliśmy listę tegorocznych laureatów.

LISTA LAUREATÓW:

GRAND PRIX
„Muzeum na wynos”
Muzeum Narodowe w Warszawie
Katarzyna Rokosz

Organizacje pozarządowe:

I NAGRODA
„Akcja Labirynt”
Fundacja Ogrody Muzyczne
Violetta Łabanow-Jastrząb

II NAGRODA
„Wola Kobiet”
Stowarzyszenie Spółdzielnia Dokumentalna
Edyta Ganc, Ewa Gampel, Jolanta Chowaniec-Sośniak, Mateusz Sarełło, Rafał Jarnicki

Instytucje kultury:

I NAGRODA
„Muzeum na wynos”
Muzeum Narodowe w Warszawie
Katarzyna Rokosz

II NAGRODA
„Van Gogh. Grupa sztuk wizualnych – przekraczając granice wieku.
Edukacja artystyczna dorosłych słuchaczy”

Ośrodek Kultury Ochoty
Joanna Sułek – Malinowska, Katarzyna Skowron

Przedszkola:

I NAGRODA
„Mali dziennikarze – duże sprawy”
Przedszkole nr 295 „Kraina Bajek”
Agnieszka Kozłowska

WYRÓŻNIENIE
„Twórcze przedszkole – zdrowe dziecko”
Przedszkole nr 106
Barbara Krupińska, Maria Postek

Szkoły ponadgimnazjalne:

I NAGRODA
„Sceniczny Otwarty Festiwal Artystyczny SOFA”
LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I. Witkiewicza
Uczniowie LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I. Witkiewicza

WYRÓŻNIENIE
„Szkolne Centrum Kultury”
I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Bolesława Limanowskiego
Joanna Sałasińska, Maciej Witowski

NAGRODA POZAREGULAMINOWA MINISTERSTWA EDUKACJI NARODOWEJ
„Plac zabaw inny niż wszystkie”
Fundacja na Rzecz Kultury i Sztuki dla Dzieci Plac Zabaw - Teatr
Iwona Mirosław-Dolecka, Waldemar Dolecki

NAGRODA POZAREGULAMINOWA SEJMOWEJ PODKOMISJI DS. MŁODZIEŻY
„Audiostacja. Falenica”
Stowarzyszenie Praktyków Kultury
Lena Rogowska